تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

تضمین بهترین قیمت

قیمت رقابتی با فروشگاه های سطح کشور

یکی از اصولی که همواره چوبک ابزار بر آن تاکید دارد سرویس و خدمات پس از فروش محصولات است. قطعا بهترین ابزار، ابزاری است که قطعات یدکی آن به وفور در تعمیرگاه های مجاز سطح کشور یافت شود. در همین راستا چوبک ابزار تلاش میکند محصولاتی را به فروش برساند که قطعات آن به راحتی یافت شده و همچنین قیمتی سرسام آور نداشته باشد.

فروشگاه چوبک ابزار در کنار فروشگاه، بخش خدماتی خود را راه اندازی کرده است و با به کارگیری تعمیرکار ها و افراد متخصص، خیال مشتریان را بابت تعمیرات و خرابی دستگاه هایشان راحت کرده است. مهمترین امری که در دستور کار ما قرار دارد تعمیر دستگاه ها با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی است.

همچنین در تلاش هستیم تا با آموزش بخشی از تعمیرات که نیازی به حرفه ندارد و هرکسی قادر به انجام آن است شما را در رفع عیب دستگاه هایتان یاری کنیم.

از دیگر خدمات تعمیرگاه چوبک ابزار فروش قطعات یدکی انواع دستگاه هاست. در توضیحات این قطعات درج شده است که این قطعات اصلی است یا غیراصلی و همچنین به کیفیت آن نیز اشاره شده است.

 

ضمانت چوبک سرویس:

ضمانت چوبک سرویس به این معنا است که قطعات یدکی دستگاه هایی که در این فروشگاه به فروش میرسند تماما موجود بوده و چوبک ابزار متعهد میشود تا در صورت خرابی دستگاه ، هزینه دستمزد تعمیر را برای خریدار رایگان حساب کرده و فقط هزینه قطعات تعویض شده را از مشتری دریافت نماید.

 

 

روش ارسال دستگاه ها:

1 _ بهترین روش ارسال، ارسال توسط شرکت پست است. اگر تعداد دستگاه هایتان کم است و وزن بسته زیاد نمیشود و برایتان به صرفه است بهتر است تا دستگاه هایتان را با پست ارسال کنید.

آدرس پستی:

اصفهان – اتوبان شهید خرازی – ۵۰ متر مانده به سه راه کهندژ – فروشگاه چوبک ابزار

کد پستی:

۸۱۸۷۶۴۶۱۹۶

 

توجه: قبل از ارسال حتما با شماره 09133167163 هماهنگ کرده و نوع دستگاه هایتان را ذکر کنید.

 

2 _ اگر ارسال با پست برای شما به صرفه نیست و روش دیگری برای ارسال در نظر دارید میتوانید با شماره تماس بالا هماهنگ کرده و سپس اقدام به ارسال مرسوله نمایید.